Zespół

Zespół Openminders Group to sprawdzeni ludzie z pasją podchodzący do swojej pracy. Zatrudniamy osoby kompetentne, stale uzupełniające wiedzę z własnego obszaru specjalizacji. Wybieramy do współpracy tych doradców, coachów i trenerów, którzy podzielają nasze wartości i mają… TO COŚ.

Nasi doradcy to osoby doświadczone w obszarze, w którym doradzają. Współpracujemy z praktykami biznesu, którzy mogą się pochwalić własnymi osiągnięciami, innowacjami własnego pomysłu i skutecznymi wdrożeniami. Zatrudniamy certyfikowanych konsultantów stosujących sprawdzone i skuteczne narzędzia doradcze.

Nasi coachowie przestrzegają Kodeksu Etyki International Coach Federation. Współpracujemy z akredytowanymi coachami ICF  lub osobami posiadający równoważny poziom kwalifikacji. Cenimy wiedzę psychologiczną. Uważamy, że dobry coach nie musi być psychologiem, jednak ugruntowana wiedza w zakresie psychologii jest konieczna do prowadzenia skutecznych i świadomych procesów coachingowych.

Nasi trenerzy mają za sobą długie godziny pracy z różnorodnymi grupami szkoleniowymi. Są ekspertami w swoich dziedzinach. Wiedzę teoretyczną łączą z długoletnią praktyką.

Tomasz Szustakiewicz

TOMASZ SZUSTAKIEWICZACC_PRINT
Dyrektor Zarządzający Openminder
Założyciel Openminders Group

Psycholog, Coach, Trener, Doradca

Posiada akredytację coacha Associate Certyfied Coach w International Coach Federation.
Doświadczenie zdobył pracując dla dużych korporacji, małych firm oraz klientów indywidualnych.
Tytuł Magistra Psychologii oraz Magistra Prawa zdobył na Uniwersytecie Jagiellońskim. Skończył studia podyplomowe „Coaching Profesjonalny” oraz kurs CoachWise Essentials™ na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada Certyfikat Konsultanta Extended DISC oraz Certyfikat Trenera.
Jako psycholog specjalizuje się w zakresie skuteczności działania. Dzięki połączeniu zasad psychologii pozytywnej oraz metodologii coachingu skutecznie wspiera klientów poprzez Coaching, Szkolenia, Doradztwo lub Poradnictwo Psychologiczne.